PRIHLÁSIŤ SA

Čo je CRM?

Riadenie vzťahov so zákazníkmi


Čo je CRM?

CRM je viac ako softvér. Je to spôsob myslenia, ktorý zdôrazňuje význam orientácie na zákazníka. Pomocou CRM sa cesta riadenia zákazníkov stáva jednoduchou: môžete krok za krokom zmeniť svojich odberateľov newsletterov na predajné príležitosti, uzatvárať úspešne viac predajov a opätovne predávať tým, ktorí si už od Vás kúpili.


Čo je to MiniCRM?

Kompletný obchodný systém, ktorý automatizuje proces predaja na profesionálnej úrovni, kategorizuje a uprednostňuje Vašich možných záujemcov o predaj, riadi vzťahy so zákazníkmi a pomáha plynule riešiť ich problémy. Všetky zaznamenané dáta sú aktuálne zobrazené každému užívateľovi a celá história zákazníka je uchovaná v jednom systéme.


Prečo MiniCRM?

Prepojte ho s ďalšími aplikáciami a softvérom. Spravujte vzťahy so zákazníkmi z vlastnej dlane - používajte MiniCRM na Vašom smartphone a tablete. Rýchlo sa zamilujete do MiniCRM pretože robí Vašu prácu jednoduchšiu. Je to komplexný softvér, ktorý Vám pomôže byť lepším ako konkurencia. Ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú ľahko použiteľné riešenie, k dispozícii odkiaľkoľvek. Sme dobrou voľbou nielen pre malé a stredné podniky ale aj pre väčšie spoločnosti.


Budujte, spravujte a posilňujte vzťahy so zákazníkmi na profesionálnej úrovni s MiniCRM.


Centrálny systém pre malé podniky

MiniCRM je jednoduché a rýchlo implementovateľné riešenie, ktoré slúži ako centrálny softvér okrem Vášho manažentu zásob a registra dochádzky. Spravujte vzťahy so zákazníkmi v MiniCRM: zaznamenávajte dáta a úlohy každého zákazníka. Využijte potenciál pre ďalší predaj: skontrolujte v histórii zákazníkov, čo si a kedy kúpili a o čo mali záujem v budúcnosti.

Vystavujte faktúry, posielajte newlettery, riešte problémy a objednávky zákazníkov v MiniCRM. Získajte viac príjmov z rovnakého množstva záujemcov - systém zobrazuje najhorúcejších kandidátov pre úspešný predaj a zoraďuje úlohy podľa dôležitosti jednotlivých záujemcov.


Motor úspešného predaja stredne veľkých podnikov

Váš ERP systém je vhodný pre riadenie zásob a podnikovú kontrolu, ale niekedy nie je jasné, čo sa deje s Vašimi zákazníkmi. Integrujte ERP systém s MiniCRM a veďte všetky informácie súvisiace so zákazníkmi do CRM. Budete vždy vedieť, na akých úlohách Vaši kolegovia pracujú a ako úspešne. Ušetrite čas automatizáciou opakovaných úloh.

Využite svoj skrytý potenciál - po kvalifikácii, systém zobrazuje najhorúcejších záujemcov pre predaj a zoraďuje úlohy podľa dôležitosti záujemcu.


Riadenie kontaktov pre veľké podniky

Integrujte ERP a podnikové CRM s MiniCRM, aby sa práca obchodných zástupcov stala efektívnejšiou. Vaše systémy sú vhodné pre správu zmlúv a riadenie vnútorných procesov. Sú však veľmi zložité a nepodporujú každodennú prácu obchodných zástupcov.

MiniCRM je riešenie za rozumnú cenu, zjednodušuje riadenie úloh a uchováva kompletnú históriu zákazníka. Sprehľadní manažment záujemcov, zobrazuje najhorúcejších kandidátov pre úspešný predaj a zoraďuje úlohy podľa dôležitosti jednotlivých záujemcov.

Nové funkcie sú k dispozícii vo Vašom systéme okamžite. MiniCRM je pripravené pre unikátne riešenia - ak máte špeciálne požiadavky, sme tu, aby sme našli pre Vás to najlepšie riešenie.

Automatizácia predaja »